Je to tak – rozšiřujeme svůj mediální a propagandistický tým! Instagramy, facebooky, video, fotky, organizování eventů. A k tomu všemu zkušenost s prací v neziskové organizaci, která tě vezme za hranice vzdělávání, mimo univerzitních učeben a přednáškových sálů.

Koho hledáme? Každého, kdo je ideálně v prvním až třetím ročníku studia, má pár hodin týdně, chce měnit svět kolem sebe a zkusit si například:

-        Lovit lajky či sbírat obsah na web a sociální sítě

-        Fotit nebo točit

-        Pracovat s grafikou

-        Organizovat eventy, od pravidelných až po guerillové

-        Spolupráci s médii

-        Propagaci na jarmarcích a různých jiných akcích

A co ti můžeme nabídnout my? Be International je brněnská vzdělávací organizace. Vedeme mladé lidi k angažovanosti, vysíláme je do zahraničí a zapojujeme je na lokální úrovni. Mezi naše témata patří aktívní občanství, lidská práva, interkulturní učení a mnohem víc. Baví nás inovace ve vzdělávání a netradiční přístupy.

Můžeme ti nabídnout:

-        Zahraniční zkušenost a přednostní účast na vzdělávacích aktivitách, které spoluorganizujeme

-        Zkušenost práce v neziskové organizaci

-        Kolektiv mladých lidí, kterým záleží na tom, co se děje v jejich okolí a chtějí se aktivně podílet na jeho změně k lepšímu

-        Zázemí v naší noře na Fakultě sociálních studií MU

-        Možnost ovlivňovat dění vevnitř organizace

-        Zapojeni do různých dalších aktivit, které organizujeme

Podmínkou je účast na přípravném workshopu, který proběhne 8. – 9. 4. a na kterém budeš mít možnost zkusit si, co by tě bavilo a zjistit, co všechno by zapojení obnášelo.

Jestli jsi se dostal/a až sem, stačí už jenom vyplnit krátký přihlašovací formulář (ideálně do 3. 4.) a jít do toho s námi!